Rivet (1.0.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
