Rivet (1.0.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: New
ka: ახალი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
