Rivet (1.0.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
