Rivet (1.0.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Medium
eo: Medio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
