Rivet (1.0.2) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Medium
sv: Mellan

en: Current
sv: Nuvarande

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Completed
sv: Slutförd

en: New
sv: Ny

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Footer options
sv: Alternativ för sidfot

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Layout options
sv: Layoutval

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)
