Rivet (1.0.3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Completed
sr: Завршено

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Branding
sr: Брендирање

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
