Rivet (1.0.3) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Site name
vi: Tên website

en: Medium
vi: Vừa

en: Current
vi: Hiện thời

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Branding
vi: Thương hiệu

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản
