Rivet (1.0.4) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Updated
et: Uuendatud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Medium
et: Keskmine

en: Current
et: Praegune

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Completed
et: Lõpetatud

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
