Rivet (1.0.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
