Rivet (1.0.4) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Updated
he: עודכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Site name
he: שם האתר

en: Medium
he: בינוני

en: Current
he: נוכחי

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Completed
he: נשלם

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Above Content
he: מעל התוכן

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Branding
he: מיתוג

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
