Rivet (1.0.4) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
