Rivet (1.0.4) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Featured
nn: Framheva

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
