Rivet (1.0.5) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Updated
ast: Anováu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Medium
ast: Mediu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
