Rivet (1.0.5) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Updated
gl: Actualizado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Medium
gl: Medio

en: Current
gl: Actual

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Completed
gl: Completado

en: New
gl: Novo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Footer options
gl: Opcións de pé

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
