Rivet (1.0.5) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Updated
hu: Frissítve

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Medium
hu: Közepes

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Completed
hu: Teljesítve

en: New
hu: Új

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Skip to Content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Footer options
hu: Lábléc lehetőségek

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: X-Large
hu: X-Nagy

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Branding
hu: Márkázás

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Layout options
hu: Elrendezés beállításai

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)
