Rivet (1.0.5) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
