Rivet (1.1.0) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Medium
ca: Mitjana

en: Current
ca: Actual

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Completed
ca: Completat

en: New
ca: Nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Footer options
ca: Opcions del peu

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Layout options
ca: Opcions de la disposició

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
