Rivet (1.1.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
