Rivet (1.1.1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Medium
cs: Střední

en: Current
cs: Aktuální

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Completed
cs: Dokončené

en: New
cs: Nové

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Footer options
cs: Možnosti patičky

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
