Rivet (1.1.1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Medium
eu: Ertaina

en: Current
eu: Unekoa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Completed
eu: Osatuta

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
