Rivet (1.1.1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
