Rivet (1.1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Medium
sq: Mesatar

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
