Rivet (1.1.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Page
te: పేజీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
