Rivet (1.1.1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
