Rivet (1.1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Page
ur: صفحہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
