Rivet (1.1.2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Medium
el: Μέσο

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: New
el: Δημιουργία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Site under maintenance
el: Ιστότοπος σε κατάσταση συντήρησης

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου
