Rivet (1.1.2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
