Rivet (1.1.2) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Site name
oc: Nom del site

en: Medium
oc: Mejan

en: Current
oc: Actual

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Site under maintenance
oc: Site en mantenença

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: X-Large
oc: XL

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
