Rivet (1.1.3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
