Rivet (1.1.3) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Site name
az: Sayt adı

en: Medium
az: Orta

en: Current
az: Hazırkı

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Sidebar
az: Yan panel

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Site under maintenance
az: Sayt təmirdədir

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last page
az: Son səhifə

en: Layout options
az: Maket variantları

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin

en: Search form (narrow)
az: Axtarış forması (dar)

en: Search form (wide)
az: Axtarış forması (geniş)
