Rivet (1.1.3) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Updated
be: Абноўлена

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Medium
be: Сярэдні

en: Current
be: Бягучы

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Site under maintenance
be: Сайт у рэжыме абслугоўвання

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
