Rivet (1.1.3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Updated
bg: Обновено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Medium
bg: Среда

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
