Rivet (1.1.3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Updated
is: Uppfært

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Medium
is: Miðlungs

en: Current
is: Núverandi

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Completed
is: Lokið

en: New
is: Nýtt

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Site under maintenance
is: Vefsvæði í viðhaldsham

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
