Rivet (1.1.3) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Current
lt: Dabartinis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
