Rivet (1.1.3) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Site name
ms: Nama laman web

en: Medium
ms: Sederhana

en: Current
ms: Semasa

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Featured
ms: Terserlah

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Site under maintenance
ms: Laman dalam penyenggaraan

en: Text Formats
ms: Format Teks
