Rivet (1.1.3) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Current
nl: Huidige

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Completed
nl: Voltooid

en: New
nl: Nieuwe

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Footer options
nl: Voettekstopties

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Site under maintenance
nl: Site in onderhoud

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Layout options
nl: Opties voor lay-out

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Header options
nl: Kop-opties

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Search form (narrow)
nl: Zoekformulier (smal)

en: Search form (wide)
nl: Zoekformulier (breed)
