Rivet (1.1.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Medium
hr: Srednji

en: Current
hr: Trenutno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
