Rivet (1.1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Medium
kk: Орташа

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
