Rivet (1.1.0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: First page
th: หน้าแรก
