React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: link
ca: enllaç

en: Upload
ca: Puja

en: Continue
ca: Continua

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Text format
ca: Format del text

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
ca: Si canvieu el format de text a %text_format, es suprimirà permanentment el contingut que no està permès en aquest format de text. <br><br>Deseu els canvis abans de canviar el format del text per evitar perdre dades.

en: Change text format?
ca: Canvia el format de text?

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
