React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: link
fi: linkki

en: Upload
fi: Siirrä

en: Continue
fi: Jatka

en: Url
fi: Osoite

en: Custom
fi: Oma

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: About
fi: Tietoja

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
fi: Tekstimuodon vaihtaminen muotoon %text_format hävittää sellaisen sisällön, joka ei ole sallittua uudessa tekstimuodossa.<br><br>Tallenna muutokset ennen tekstimuodon vaihtamista välttääksesi tietojen katoamisen.

en: Change text format?
fi: Haluatko vaihtaa tekstimuodon?
