React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
