React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Link
jv: Tautan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: link
jv: pranālā

en: Upload
jv: Unggah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
