React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा
