React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Link
ro: Legătură

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Upload
ro: Încarcă

en: Continue
ro: Continuare

en: Url
ro: URL

en: Custom
ro: Personalizat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: About
ro: Despre

en: Text format
ro: Formatare text

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
ro: Schimbarea formatului textului în %text_format va elimina permanent conținutul care nu este permis în acel format de text.<br><br>Salvați modificările înainte de a schimba formatul textului pentru a evita pierderea datelor.

en: Change text format?
ro: Schimbați formatul textului?

en: Select entities
ro: Selectați entități
