React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Upload
ku: بارکردن

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە
