React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: link
oc: ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Url
oc: URL

en: Custom
oc: Personalizat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus
