React JSONSchema Form (1.0.0-alpha36) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: link
el: σύνδεσμος

en: Upload
el: Αποστολή

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί
