React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: link
sr: линк

en: ID
sr: ИД
