React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: link
sv: länk

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Url
sv: URL

en: Custom
sv: Anpassad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: About
sv: Om

en: Entity browser
sv: Objektläsare
